Riex JW55 spojovací kolík, 12x50 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (balení 1000 ks)
Kód: F002512Detailní popis produktu
Dřevěný kolík pro lepené spoje nábytkových desek. V kolíku jsou drážky. Rozměry kolíku jsou kalibrované.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.663 kg |
| EAN: | 8596492050743 |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 50 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Průměr: | 12 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
