Riex JW55 spojovací kolík, 6x30 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (balení 1000 ks), F100%
Kód: F014866Detailní popis produktu
Dřevěný kolík pro lepené spoje nábytkových desek. V kolíku jsou drážky. Rozměry kolíku jsou kalibrované.
Tento produkt nahradil starší produkt bez certifikátu FSC - F002503
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.588 kg |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 30 mm |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Průměr: | 6 mm |
| Původní položka: | F002503 |
| Strana katalogu: | 14.33 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
