Riex JW55 spojovací kolík, 6x35 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (balení 1000 ks)
Kód: F002504Detailní popis produktu
Tento produkt byl nahrazen novějším produktem s certifikátem FSC - F014867
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.949 kg |
| EAN: | 8596492050668 |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 35 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Množství v krabici: | 20 |
| Průměr: | 6 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
