Riex JW55 spojovací kolík, 8x35 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (balení 8650 ks), F100%
Kód: F008607Detailní popis produktu
Dřevěný kolík pro lepené spoje nábytkových desek. V kolíku jsou drážky. Rozměry kolíku jsou kalibrované.
Tento produkt nahradil starší produkt bez certifikátu FSC - F002497
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.697 kg |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 35 mm |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Průměr: | 8 mm |
| Původní položka: | F002497 |
| Strana katalogu: | 14.33 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
