Riex JW55 spojovací kolík s lepidlem, 8x30 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (bal. 10000ks), F100%
Kód: F014873Detailní popis produktu
Spojovací kolík s PVA lepidlem. Lepidlo se aktivuje vodou do otvoru pro kolík. Zhruba 1/2 otvoru by měla být vyplněna vodou ať už pomocí ruční trysky, nebo strojně. Doba schnutí lepidla je 24h při pokojové teplotě.
Tento produkt nahradil starší produkt bez certifikátu FSC - F007935
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.32 kg |
| S lepidlem: | Ano |
| Délka: | 30 mm |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Průměr: | 8 mm |
| Původní položka: | F007935 |
| Strana katalogu: | 14.34 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
