Riex NB17 kuličkový částečný výsuv, 10 kg, H17, 246 mm, nikl
Kód: F000367Detailní popis produktu
Kuličkový výsuv pro instalaci do 17mm drážky v bočnici zásuvky. Pro lehčí typy zásuvek - do 10kg. Snadná instalace, do drážky v zásuvce se zašroubuje pouze jedním šroubem. Do korpusu pak vice šrouby. Výsuv není vybaven dotahem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Částečné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.228 kg |
| EAN: | 8596492042458 |
| Délka: | 246 mm |
| Nosnost: | 10 kg |
| Výška: | 17 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 100 |
| Strana katalogu: | 1.42 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,0*1,0 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
