Riex NB35 kuličkový celovýsuv, 25 kg/13 kg, H35, 300 mm, nikl
Kód: F002921Detailní popis produktu
Kuličkový celovýsuv pro instalaci na dřevěnou zásuvku. Vnitřní lištu výsuvu lze demontovat pro snadnější instalaci výsuvu. Výsuv má gumový doraz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 8596492043288 |
| Délka: | 300 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Výška: | 35 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 20 |
| Strana katalogu: | 1.41 |
| Tloušťka výsuvů: | 0,8*0,8*0,8 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
