Riex NB45 kuličkový celovýsuv, 30 kg/16 kg, H45, 300 mm, nikl
Kód: F002906Detailní popis produktu
Kuličkový celovýsuv pro instalaci na dřevěnou zásuvku. Vnitřní lištu výsuvu lze demontovat pro snadnější instalaci výsuvu. Výsuv má gumový doraz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.057 kg |
| EAN: | 8596492043158 |
| Délka: | 300 mm |
| Nosnost: | 30 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 15 |
| Strana katalogu: | 1.4 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,0*1,0*1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
