Riex NB51 kuličkový celovýsuv, PushForOpen, 35 kg/33 kg, H45, 550 mm, nikl
Kód: F000820Detailní popis produktu
Kuličkový výsuv o výšce 45mm pro celodřevěné zásuvky. Délka vysunutí výsuvu je stejná, jako jeho nominální délka - jedná se tedy o celovýsuv. Tloušťky použitých materiálů jsou 1, 1 a 1.2mm. Výsuv je vybaven mechanismem pro bezúchytkové otevírání. Když se na čelo zásuvky zatlačí, výsuv se otevře. Pro snadnou instalaci lze zásuvkovou lištu oddělit od zbytku výsuvu, našroubovat na zásuvku a poté vsadit zpět.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.368 kg |
| EAN: | 8596492018033 |
| Délka: | 550 mm |
| Nosnost: | 35 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Mechanismus: | Push for Open |
| Množství v krabici: | 15 |
| Strana katalogu: | 1.37 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,0*1,0*1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
