Riex NB55 kuličkový celovýsuv, 45 kg/42 kg, H45, 550 mm, nikl
Kód: F000804Detailní popis produktu
Kuličkový výsuv o výšce 45mm pro celodřevěné zásuvky. Délka vysunutí výsuvu je stejná, jako jeho nominální délka - jedná se tedy o celovýsuv. Jedná se o masivní výsuv, tloušťky použitých materiálů jsou 1.2, 1.2 a 1.5mm. Výsuv má gumový dorazový prvek, který přidržuje výsuv v zavřené poloze. Pro snadnou instalaci lze zásuvkovou lištu oddělit od zbytku výsuvu, našroubovat na zásuvku a poté vsadit zpět.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.354 kg |
| EAN: | 8596492017876 |
| Délka: | 550 mm |
| Nosnost: | 45 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 15 |
| Strana katalogu: | 1.38 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,2*1,2*1,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
