Riex NB58 kuličkový celovýsuv, s tlumením, 35 kg/25 kg, H45, 600 mm, nikl
Kód: F000814Detailní popis produktu
Kuličkový výsuv o výšce 45mm pro celodřevěné zásuvky. Délka vysunutí výsuvu je stejná, jako jeho nominální délka - jedná se tedy o celovýsuv. Jedná se o masivní výsuv, tloušťky použitých materiálů jsou 1.2, 1.2 a 1.5mm. Výsuv je vybaven tlumeným dotahem, kde je pružina pro dovření zásuvky a olejový tlumič, který zavírání zpomaluje. Pro snadnou instalaci lze zásuvkovou lištu oddělit od zbytku výsuvu, našroubovat na zásuvku a poté vsadit zpět.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.179 kg |
| EAN: | 8596492017975 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 600 mm |
| Nosnost: | 35 kg |
| Výška: | 45 mm |
| Mechanismus: | Tlumení |
| Množství v krabici: | 15 |
| Strana katalogu: | 1.34 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,2*1,2*1,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
