Riex ND30 sada 2 hranatých podélných relingů se zadními příchyty, 137/450 mm, tmavě šedá
Kód: F004614Detailní popis produktu
Sada dvou podélných bočních hranatých relingových tyčí ke zpevnění zvýšených bočnic zásuvky. Součástí jsou držáky zadního panelu H 137mm, do kterých se reling vzadu zacvakne. Ve předu se reling zasune do úchytu přišroubovaného vrutem do čela zásuvky. Otáčením přední části relingu je možno regulovat jeho délku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relingy a zvýšené bočnice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 8596492100073 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Délka: | 450 mm |
| Výška: | 137 mm |
| Množství v krabici: | 20 |
| Model: | ND30 |
| Strana katalogu: | 1.18 |
| Tvar relingů: | Hranatý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
