Riex ND30 sada 4 hranatých podélných relingů se zadními příchyty, 201/450 mm, tmavě šedá
Kód: F004662Detailní popis produktu
Sada čtyř podélných bočních hranatých relingových tyčí ke zpevnění zvýšených bočnic zásuvky. Součástí jsou držáky zadního panelu H 201mm, do kterých se reling vzadu zacvakne. Ve předu se reling zasune do úchytu přišroubovaného vrutem do čela zásuvky. Otáčením přední části relingu je možno regulovat jeho délku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relingy a zvýšené bočnice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.828 kg |
| EAN: | 8596492100554 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Délka: | 450 mm |
| Výška: | 201 mm |
| Množství v krabici: | 10 |
| Model: | ND30 |
| Strana katalogu: | 1.22 |
| Tvar relingů: | Hranatý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
