Riex ND30 skrytý výsuv s dvojitou bočnicí, 86/300 mm, tmavě šedá
Kód: F004587Detailní popis produktu
Sada pro sestavení zásuvky s dutými bočnicemi a výsuvy s tlumeným dotahem. Sada obsahuje bočnice, výsuvy, držáky čela a držáky zadního panelu. Zásuvka je snadno a rychle sestavitelná - pro výrobu je pouze potřeba vyrobit přířezy pro dno, záda a čelo zásuvky. Výsuvy jsou vybaveny tlumeným dotahem. Nosnost výsuvů je 40kg, při této zátěži je životnost zásuvek 60 tis. cyklů. Z vnější strany bočnic jsou otvory pro nastavení polohy čelního panelu a to vertikálně (nahoru a dolů), horizontálně (vlevo a vpravo).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8596492099803 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Délka: | 300 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Výška: | 86 mm |
| Mechanismus: | Tlumení |
| Množství v krabici: | 6 |
| Model: | ND30 |
| Strana katalogu: | 1.1599999999999999 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
