Riex ND60 (18mm) skrytý výsuv s dvojitou bočnicí, 167/300 mm bílá
Kód: F010840Detailní popis produktu
Zásuvky Riex ND60 s úzkou dvojitou bočnicí, nosností 40 kg a možností přidání relingů. Díky tlumení a synchronizaci se tiše zavírá a plynule pohybuje. Nastavení čelního panelu je možné ve svislém i vodorovném směru, což znamená, že při sestavování zásuvky získáte maximální flexibilitu. Díky úzkým bočnicím a široké škále příslušenství lze maximálně využít vnitřní prostor zásuvky, což z ní činí chytrou volbu pro jakýkoli projekt. Zásuvky Riex ND60 jsou k dispozici ve standardní tloušťce dna 16 mm a v tloušťce 18 mm, se kterými můžete celou zásuvku sestavit pouze z jedné tloušťky desky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 300 mm |
| Nosnost: | 40 kg |
| Výška: | 167 mm |
| Mechanismus: | Tlumení |
| Model: | ND60 |
| Strana katalogu: | 1.6 |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
