Riex NP11 kolečkový výsuv s bočnicí, 118/500 mm, bílá
Kód: F000757Detailní popis produktu
Sada pro sestavení zásuvky s plechovými bočnicemi a kolečkovými výsuvy. Sada obsahuje dvě korpusové lišty výsuvů a dvě bočnice zásuvky, na kterých jsou výškově seřiditelné úchyty čelního panelu a úchyty zadního panelu. Čelní, zadní panel a dno je třeba vyrobit z dřevěného materiálu (lamina). V čelních úchytech jsou oválné otvory pro možné stranové seřízení čela. Tloušťka plechu zásuvky je 0.9mm bez laku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.179 kg |
| EAN: | 8596492037072 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 500 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Výška: | 118 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 10 |
| Strana katalogu: | 1.48 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
