Riex NP11 kolečkový výsuv s bočnicí, 54/450 mm, bílá
Kód: F003016Detailní popis produktu
Sada pro sestavení zásuvky na kolečkových výsuvech. Součástí sady jsou plechové bočnice zásuvky s integrovaným držákem čela a zad zásuvky a korpusové lišty výsuvů. Držáky čela umožňují vertikální nastavení polohy čela pomocí excentru. Pro sestavení zásuvky je potřeba dodat dno, zadní a čelní panel zásuvky. Výsuvy je rovněž možné doplnit o extérní tlumení při zavírání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8596492037454 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 450 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Výška: | 54 mm |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 10 |
| Strana katalogu: | 1.46 |
| Tloušťka výsuvů: | 1,1 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
