Riex NR09 kolečkový výsuv, 250 mm, hnědý
Kód: F000553Detailní popis produktu
Kolečkový výsuv pro celodřevěné zásuvky. Velmi jednoduché, ale funkční řešení pro vysouvání dřevěných zásuvek. Celková nosnost do 20kg včetně zásuvky. Výsuvy mají vyspádovanou dojezdovou část, takže se samy dovírají.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8596492034422 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 250 mm |
| Nosnost: | 20 kg |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 25 |
| Strana katalogu: | 1.51 |
| Tloušťka výsuvů: | 0,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
