Riex NR09 kolečkový výsuv, 300 mm, černý
Kód: F000562Detailní popis produktu
Kolečkový výsuv pro celodřevěné zásuvky. Velmi jednoduché, ale funkční řešení pro vysouvání dřevěných zásuvek. Celková nosnost do 20kg včetně zásuvky. Výsuvy mají vyspádovanou dojezdovou část, takže se samy dovírají.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| EAN: | 8596492034491 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 300 mm |
| Nosnost: | 20 kg |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 25 |
| Strana katalogu: | 1.51 |
| Tloušťka výsuvů: | 0,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
