Riex NR09 kolečkový výsuv, 400 mm, bílý
Kód: F000548Detailní popis produktu
Kolečkový výsuv pro celodřevěné zásuvky. Velmi jednoduché, ale funkční řešení pro vysouvání dřevěných zásuvek. Celková nosnost do 20kg včetně zásuvky. Výsuvy mají vyspádovanou dojezdovou část, takže se samy dovírají.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.628 kg |
| EAN: | 8596492034378 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 400 mm |
| Nosnost: | 20 kg |
| Mechanismus: | Bez tlumení |
| Množství v krabici: | 25 |
| Strana katalogu: | 1.51 |
| Tloušťka výsuvů: | 0,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
