Riex NU04 skrytý částečný výsuv, s tlumením, 25 kg, 500 mm, 1D příchyty
Kód: F000160Detailní popis produktu
Skrytý výsuv s montáží pod dno celodřevěné zásuvky s tlumeným dotahem. Celková nosnost včetně hmotnosti zásuvky je 25 kg, při této zátěži má zásuvka zaručenou mnohaletou životnost při každodenním používání. Jedná se o částečný výsuv. Vedení je realizováno pomocí 4 řad ocelových kuliček. Výsuvy jsou se zásuvkou spojeny příchyty, které umožnují seřízení čela zásuvky jen ve svislém směru (nahoru a dolů). Tloušťka bočnice zásuvky může být až 16mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Částečné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.395 kg |
| EAN: | 8596492019405 |
| Délka: | 500 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Mechanismus: | Tlumení |
| Množství v krabici: | 10 |
| Příchyty: | 1D |
| Strana katalogu: | 1.32 |
| Synchronizace: | Ne |
| Tloušťka desky: | 16 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
