Riex NU69 skrytý celovýsuv, s tlumením, 25 kg, 400 mm, 2D příchyty
Kód: F000298Detailní popis produktu
Skrytý výsuv s montáží pod dno celodřevěné zásuvky s tlumeným dotahem. Celková nosnost včetně hmotnosti zásuvky je 25 kg, při této zátěži má zásuvka zaručenou mnohaletou životnost při každodenním používání. Délka vysunutí je stejná, jako je délka výsuvu (jedná se o celovýsuv). Výsuvy jsou se zásuvkou spojeny příchyty, které umožnují seřízení čela zásuvky jak ve svislém směru (nahoru a dolů), vodorovně (vlevo a vpravo).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celovýsuvy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.777 kg |
| EAN: | 8596492023679 |
| Délka: | 400 mm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Mechanismus: | Tlumení |
| Množství v krabici: | 10 |
| Příchyty: | 2D |
| Strana katalogu: | 1.3 |
| Synchronizace: | Ne |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
