Riex VB63 drátěný koš, W400, H175, 494 mm, bílá
Kód: F001040Detailní popis produktu
Výsuvný drátěný koš do šatní skříně. Koš je třeba doplnit o kolečkové výsuvy VB63/VB66.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěné koše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.077 kg |
| EAN: | 8596492050460 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka skříňky: | 494 mm |
| Množství v krabici: | 130 |
| Šířka skříňky: | 400 mm |
| Typ košů: | Drátěné koše |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
