Riex VB63/VB66 kolečkový výsuv pro šatní koše, deska 18 mm, 472 mm, tmavě šedá
Kód: F000950Detailní popis produktu
Kolečkové výsuvy pro šatní koše VB66. Výsuvy jsou konstruovány pro tloušťku bočnice 18/19mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy k drátěným košům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.277 kg |
| EAN: | 8596492050576 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Délka: | 472 mm |
| Množství v krabici: | 30 |
| Strana katalogu: | 11.1 |
| Tloušťka desky: | 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
