Riex VB66 mesh koš, W500, H160, 494 mm, bílá
Kód: F000940Detailní popis produktu
Výsuvný koš do šatní skříně z ocelového tahokovu. Koš je třeba doplnit o kolečkové výsuvy VB63/VB66.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěné koše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.277 kg |
| EAN: | 8596492050392 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka skříňky: | 494 mm |
| Množství v krabici: | 150 |
| Strana katalogu: | 11.9 |
| Šířka skříňky: | 500 mm |
| Typ košů: | Mesh koše |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
