Riex VB66 mesh koš, W800, H160, 494 mm, tmavě šedá
Kód: F000946Detailní popis produktu
Výsuvný koš do šatní skříně z ocelového tahokovu. Koš je třeba doplnit o kolečkové výsuvy VB63/VB66.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěné koše |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.149 kg |
| EAN: | 8596492050453 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Hloubka skříňky: | 494 mm |
| Množství v krabici: | 120 |
| Strana katalogu: | 11.9 |
| Šířka skříňky: | 800 mm |
| Typ košů: | Mesh koše |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
