Riex VR30 Úchytový profil P01 (18 mm), 2700 mm, matná černá
Kód: F007726Detailní popis produktu
Úchytový profil, sloužící pro snadnou manipulaci s dveřmi a vyztužení dveřní výplně - omezuje průhyb. Ergonomický design ve více barvách. Asymetrický profil (vyžaduje vhodný typ vozíků), vhodný pro běžné skříně. Pro výplně 18 mm, sklo 4 mm. Použití skleněných výplní vyžaduje 12 mm nosnou desku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 18 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 2,7 metr |
| Množství v krabici: | 12 |
| Strana katalogu: | 12.34 |
| Tloušťka dveří: | Deska 18 mm / Sklo 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
