Riex VR30/VR31 Dělící profil H Asymetrical (18 mm), 2900 mm, matná bílá
Kód: F007875Detailní popis produktu
Dělící profil, pro rozdělení výplně dveří na více částí, kombinaci dekorů a materiálů. Asymetrický typ umožňuje využití úzké nebo široké linky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 18 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.466 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 2,9 metr |
| Množství v krabici: | 20 |
| Strana katalogu: | 12.45 |
| Tloušťka dveří: | Deska 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
