Riex VR30/VR31 Pěnové těsnění 14x4 mm, do drážky, černé
Kód: F007924Detailní popis produktu
Pěnové těsnění snižuje hlučnost při zavírání dveří a omezuje prostup prachu do skříní. Vkládá se do drážky v úchytových profilech. Elegantní alternativa k dorazovým kartáčkům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 18 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 8888 metr |
| Šířka: | 14 |
| Výška: | 4 mm |
| Množství v krabici: | 450 |
| Strana katalogu: | 12.67 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
