Riex VR30/VR31 Protiprachový kartáček 4,8x12 mm, do drážky, šedý
Kód: F007921Detailní popis produktu
Protiprachový kartáček omezuje prostup prachu do skříní mezu dveřními křídly. Vkládá se do zadní drážky v úchytových profilech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 18 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 8888 metr |
| Šířka: | 4.8 |
| Výška: | 12 mm |
| Množství v krabici: | 250 |
| Strana katalogu: | 12.68 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
