Riex VR31 Dělící profil H (10 mm), 2900 mm, matná černá
Kód: F007878Detailní popis produktu
Dělící profil, pro rozdělení výplně dveří na více částí, kombinaci dekorů a materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 10 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.525 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 2,9 metr |
| Množství v krabici: | 20 |
| Strana katalogu: | 12.55 |
| Tloušťka dveří: | Deska 10 mm / Sklo 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
