Riex VR31 Dělící profil H screw (10 mm), 2900 mm, matná černá
Kód: F007882Detailní popis produktu
Dělící profil šroubovací, pro rozdělení výplně dveří na více částí, kombinaci dekorů a materiálů. Spojení šrouby s úchytovými profily zvyšuje pevnost křídla dveří, omezuje možnost průhybu, vhodné zvláště pro větší a těžší křídla. Spojení šrouby, do úchytových profilů je nutné vyvrtat otvory 9/6 mm. Spojovací šrouby F007899Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 10 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.869 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 2,9 metr |
| Množství v krabici: | 10 |
| Strana katalogu: | 12.55 |
| Tloušťka dveří: | Deska 10 mm / Sklo 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
