Riex VR31 Spodní rámový profil (10 mm), 2900 mm, matná černá
Kód: F007865Detailní popis produktu
Spodní vodorovný profil pro rámovou konstrukci s úchytovámi profily. Uvnitř profilu jsou umístěny vozíky, spojeny šrouby s úchytovými profily. Určeno pro madla řady Riex VR31 10 mm. Spojení šrouby, do úchytových profilů je nutné vyvrtat otvory 9/6 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 10 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.182 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 2,9 metr |
| Množství v krabici: | 10 |
| Strana katalogu: | 12.53 |
| Tloušťka dveří: | Deska 10 mm / Sklo 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
