Riex VR31 Spodní rámový profil (18 mm), 2900 mm, champagne
Kód: F007847Detailní popis produktu
Spodní vodorovný profil pro rámovou konstrukci s úchytovámi profily. Uvnitř profilu jsou umístěny vozíky, spojeny šrouby s úchytovými profily. Určeno pro madla řady Riex VR31 18 mm. Spojení šrouby, do úchytových profilů je nutné vyvrtat otvory 9/6 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 18 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| Barva: | Champagne |
| Povrchová úprava: | Broušená |
| Délka: | 2,9 metr |
| Množství v krabici: | 8 |
| Strana katalogu: | 12.44 |
| Tloušťka dveří: | Deska 18 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
