Riex VR31 Úchytový profil Z24 (10 mm),2700 mm, champagne
Kód: F007769Detailní popis produktu
Úchytový profil, sloužící pro snadnou manipulaci s dveřmi a vyztužení dveřní výplně - omezuje průhyb. Ergonomický design ve více barvách. Symetrický profil (vyžaduje vhodný typ vozíků). Výhodné v instalacích, kde je potřeba manipulovat s dveřmi z obou stran.Pro výplně 10 mm, sklo 4 - 4,5 mm. Použití skleněných výplní vyžaduje použití těsnění. Používejte bezpečnostní sklo nebo skleněné výplně zabezpečte bezpečnostní fólií.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systémy pro výplně 10 / 4 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.899 kg |
| Barva: | Champagne |
| Povrchová úprava: | Broušená |
| Délka: | 2,7 metr |
| Množství v krabici: | 10 |
| Strana katalogu: | 12.53 |
| Tloušťka dveří: | Deska 10 mm / Sklo 4 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
