Riex vrut 3,0x16 mm, TX (T10), se zápustnou hlavou, bílý zinek (1000 ks balení)
Kód: F003299Detailní popis produktu
Vrut do dřeva se zápustnou hlavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.842 kg |
| EAN: | 8596492068885 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 16 mm |
| Průměr: | 3 mm |
| Strana katalogu: | 14.12 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
