Riex vrut 3,5x16 mm, PZ (PZ2), se zápustnou hlavou, bílý zinek (1000 ks balení)
Kód: F001383Detailní popis produktu
Základní řada vrutů RIEX pro všechny typy dřevěných materiálů se zápustnou, 2x zkosenou, plochou hlavou (double cuntersunk). PZ drive.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 8596492068663 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 16 mm |
| Průměr: | 3,5 mm |
| Strana katalogu: | 14.11 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
