Riex vrut 3,5x40 mm, TX (T15), se zápustnou hlavou, bílý zinek (500 ks balení)
Kód: F003302Detailní popis produktu
Vrut do dřeva se zápustnou hlavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.348 kg |
| EAN: | 8596492068915 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 40 mm |
| Průměr: | 3,5 mm |
| Strana katalogu: | 14.12 |
| Typ drážky: | TX |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
