Riex vrut 4,0x16 mm, PZ (PZ2), se zápustnou hlavou, nikl (1000 ks balení)
Kód: F003321Detailní popis produktu
Vrut do dřeva se zápustnou hlavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.075 kg |
| EAN: | 8596492069059 |
| Barva: | Poniklovaný |
| Délka: | 16 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.11 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
