Riex vrut 4,0x20 mm, PZ (PZ2), se zápustnou hlavou, žlutý zinek (1000 ks balení)
Kód: F001353Detailní popis produktu
Základní řada vrutů RIEX pro všechny typy dřevěných materiálů se zápustnou, 2x zkosenou, plochou hlavou (double cuntersunk). PZ drive.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| EAN: | 8596492068519 |
| Barva: | Žlutý zinek |
| Délka: | 20 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.11 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Zápustný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
