Riex vrut 4,0x30 mm, PZ (PZ2), půlkulatá hlava, bílý zinek (1000 ks balení)
Kód: F003314Detailní popis produktu
Vrut do dřeva se zápustnou hlavou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vruty do dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.253 kg |
| EAN: | 8596492068984 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 30 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.12 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Půlkulatá hlava |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
