Riex VT24 šatní tyč, oválná, 30x15 mm, 0,7 mm, 3000 mm, chrom
Kód: F001096Detailní popis produktu
Oválná ocelová šatní tyč, tloušťka stěny 0.7mm. Může být zkrácena dle potřeby. K uchycení použijte držáky VT24/VT27/VT14.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické šatní tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| EAN: | 8596492038253 |
| Barva: | Chrom |
| Tvar: | Oválný |
| Délka: | 3000 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Množství v krabici: | 10 |
| Rozměr: | 30x15 mm |
| Strana katalogu: | 11.14 |
| Tloušťka materiálu: | 0,7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
