Riex VT43 sklopná šatní tyč, 660-890 mm, bílá
Kód: F000834Detailní popis produktu
Sklopná šatní tyč s nosností 10kg a montáží na bočnice skříně. Pružinové zvedací mechanismy umožňují pohodlně zvedat tyč s oblečením do vysoké skříně. V horní i spodní úvrati je tlumený dojezd. Tyč je jednoduchá na složení i instalaci, teleskopická konstrukce umožňuje roztažení tyče podle šířky skříně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklopné šatní tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.954 kg |
| EAN: | 8596492029299 |
| Barva: | Bílá |
| Nosnost: | 10 kg |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Strana katalogu: | 11.13 |
| Šířka skříňky: | 660..890 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
