Riex VX34 šatní tyč, hranatá, 30x15 mm, 1000 mm, tmavě šedá
Kód: F000596Detailní popis produktu
Šatní tyč obdélníkového profilu 30 x 15 a délce 1m. Tyč je možno krátit dle potřeby. Barva tmavě šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické šatní tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8596492044520 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Tvar: | Hranatý |
| Délka: | 1000 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Množství v krabici: | 20 |
| Rozměr: | 30x15 mm |
| Strana katalogu: | 11.7 |
| Tloušťka materiálu: | 1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
