Riex VX34 šatní tyč, hranatá, 30x15 mm, 3000 mm, tmavě šedá
Kód: F008629Detailní popis produktu
Riex VX34 Wardrobe Bar, Square, 30x15 mm
Enhance your wardrobe with our durable steel bar, designed for professional use. This bar features a rectangular profile, providing both functionality and style.
Key Features:
- Square Profile: 30x15mm
- Customizable Lengths: In multiple lengths, can be shortened as required.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické šatní tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Tvar: | Hranatý |
| Délka: | 3000 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 30x15 mm |
| Strana katalogu: | 11.7 |
| Tloušťka materiálu: | 1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
