Riex VX47 sklopná šatní tyč, 600-800 mm, tmavě šedá
Kód: F000594Detailní popis produktu
Sklopná šatní tyč s vysokou nosností (15kg). Masivní pružinové zvedací mechanismy umožňují pohodlně zvedat i velkou zátěž a mají tlumení jak v horní, tak v dolní úvrati. Tyč je jednoduchá na složení i instalaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklopné šatní tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8596492044568 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Nosnost: | 15 kg |
| Množství v krabici: | 3 |
| Strana katalogu: | 11.7 |
| Šířka skříňky: | 600..800 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
