Riex VX53 otočný botník, 10 polic s mechanismy, stříbrná/hnědá
Kód: F002930Detailní popis produktu
Otočný a výsuvný policový botník do šatní skříně. Při otáčení botníku kolem své osy jej mechanismus zároveň vysunuje ven. Rám nutno doobjednat zvlášť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočné botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.194 kg |
| EAN: | 8596492044681 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka skříňky: | 425 mm |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Počet polic: | 10 |
| Strana katalogu: | 11.8 |
| Výška skříňky: | 1695..1795 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
