Riex VX53 otočný botník, rám, 1695-1795 mm, stříbrná/hnědá
Kód: F000593Detailní popis produktu
Riex VX53 otočný botník je dokonalou kombinací stylu a funkčnosti. Jeho rám s inovativními mechanismy vytváří efektivní úložný systém pro vaši obuv. Aretace otočného mechanismu v uzavřeném stavu vám umožňuje pohodlné a bezproblémové dovírání dvířek. Díky otočnému mechanismu je možné tento botník plynule otočit o 180°, což usnadňuje přístup ke všem uloženým párům bot. Rám tohoto botníku je navržen tak, aby se vešel do prostoru s minimální vnitřní šířkou korpusu 764 mm. Police nutno doobjednat zvlášť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otočné botníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8596492044551 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka skříňky: | 425 mm |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Počet polic: | 10 |
| Strana katalogu: | 11.8 |
| Výška skříňky: | 1695..1795 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
