RiexTouch XP01 šroubovací profil, 320/340 mm, eloxovaný hliník
Kód: F001433Detailní popis produktu
Úchytkový šroubovací profil na hranu dvířek, se šroubováním ze zadní strany.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.813 kg |
| EAN: | 8596492026151 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Délka: | 340 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Množství v krabici: | 40 |
| Rozteč: | 320 mm |
| Strana katalogu: | 4.8 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
