RiexTouch XP01 šroubovací profil, 64/84 mm, lesklý chrom
Kód: F001424Detailní popis produktu
Úchytkový šroubovací profil na hranu dvířek, se šroubováním ze zadní strany.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubovací |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| EAN: | 8596492026069 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Délka: | 84 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Množství v krabici: | 40 |
| Rozteč: | 64 mm |
| Strana katalogu: | 4.8 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
